Битва Оркестрів в Києві

4 Ноября
 


4 листопада о 19:00
«Битва Оркестрів» знову в Києві
Феєричне шоу за участю найкращих оркестрів
Жовтневий Палац (МЦКМ)
Квитки від 150 до 950 грн

Квитки вже у продажу на сайті Карабас: https://kiev.karabas.com/bitva-orkestrov


Феєричне шоу «БИТВА ОРКЕСТРІВ» знову в Києві!!! На одній сцені зійдуться два яскравих та самобутніх колективи – НАЦІОНАЛЬНИЙ  АКАДЕМІЧНИЙ ОРКЕСТР НАРОДНИХ  ІНСТРУМЕНТІВ (НАОНІ) та ДЕРЖАВНИЙ АКАДЕМІЧНИЙ ЕСТРАДНО-СИМФОНІЧНИЙ ОРКЕСТР (ДАЕСО).

4-го листопада 2017 року о 19:00 в прекрасній будівлі в центрі Києва, що є справжнім шедевром архітектури, спроектованим і всесвiтньо вiдомим Вікентієм Беретті, в колишньому  Жовтневому  палаці культури, а нині – Міжнародному  Центрі  Культури і Мистецтв –відбудеться грандіозна музична подія – «БИТВА ОРКЕСТРІВ»!!!

З однієї сторони "музичного рингу" -НАОНІ (Національний Академічний Оркестр Народних Інструментів) - провідний мистецький колектив України. Основою концертних програм оркестру є народна інструментальна музика всіх регіонів України. За плечима колективу  понад 5000 концертів на всіх континентах Землі!   НАОНІ – є єдиним в Україні професійним оркестром народних інструментів.  Гра в оркестрі вимагає особливої культури і якості виконання, ці вміння музиканти виховують в собі роками.  Більше 40 народних інструментів на сцені! Бездоганно збалансований ансамбль, майстерність кожного артиста, віртуози-солісти і, звісно, унікальні народні інструменти, що створюють неповторний тембровий колорит.

В 2017 році НАОНІ відкривали міжнародне пісенне шоу «Євробачення»!!!

Оркестром керує лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка, народний артист України, професор ВІКТОР ОМЕЛЯНОВИЧ ГУЦАЛ, диригент оркестру – ОЛЕГ КУНТИЙ.

З другої сторони «музичного рингу» - ДАЕСО (Державний Академічний Естрадно-Симфонічний Оркестр)– неповторний та самобутній оркестр сучасності!  Серед музичних колективів, оркестр виділяється своєю універсальністю, широким діапазоном музичних творів, які включені в репертуар оркестру. В репертуарному списку колективу твори від неперевершених зразків класичної симфонічної музики до сучасних естрадних композицій.

Державний академічний естрадно-симфонічний оркестр України багато гастролює. Публіка багатьох престижних концертних залів у різних країнах світу  відзначала, що концерти оркестру заряджають молодістю, енергією; а повна віддача і виконавська майстерність музикантів підкорює своєю м'якістю, душевністю і високим професіоналізмом. Оркестр багато працює не тільки з видатними виконавцями сучасності, а і з юними музикантами - майбутнім і надією національної культури. Багато талановитої молоді на концертах з оркестром розпочали свій творчий шлях на велику сцену.

Художній керівник та диригент оркестру - МИКОЛА ЛИСЕНКО, правнук великого українського композитора Миколи Віталійовича Лисенка, який гідно продовжує справу свого прадіда.

ЗІРКОВІ ГОСТІ ШОУ:

НІНА МАТВІЄНКО - українська співачка, народна артистка України , Лауреат Найіональної  премії  ім. Т. Шевченка, Герой України!!!

ОЛЕГ ВЕРД - талановитий виконавець, що підкорив глядачів та суддів головного вокального шоу країни – «Х-фактор»!!!

МІШЕЛЬ АНДРАДЕ – молода і талановита співачка продюсерського центру «MOZGI», яка отримала визнання після участі  у вокальному  шоу– «Х-фактор»!!!

4 листопада о 19.00 на глядачів чекає справжня музична битва та незмінно святкова атмосфера!

За концепцією шоу «Битва Оркестрів» на сцені одночасно знаходяться два колективи, які ніби кидають один одному виклик і намагаються перевершити  своїх візаві власною майстерністю та  винахідливістю.

Музична "битва" складається з трьох частин:
АВТОРСЬКИЙ ТУР-оркестри виконують авторські твори написані диригентами оркестрів або твори, які подаровані оркестрам авторами.
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТУР-оркестри виконують народні та сучасні українські хіти.
СВІТОВІ ХІТИ– оркестри виконують найвідоміші свiтовi шедеври від класичної музики до рока.
Шоу насичене романтикою і драмою кожної ноти!

Переможця БИТВИ ОРКЕСТРІВ обирає тільки глядач, який присутній у залі!

Для обрання переможця нобхідно опустити свій квиток в один з двох боксів з логотипами оркестрів.

Шоу «Битва Оркестрів» – вражаюче поєднання величі та елегантності, як і саме місце проведення – розкішний Міжнародний  Центр  Культури і Мистецтв!!!  Звук, світло, спецефекти і сценічна архітектура порадують навіть вимогливого глядача.

ВЕДУЧІ ШОУ - учасники та переможці телепроектів "Бійцівський Клуб" та "Розсміши Коміка" - гумористичний дует «НЕ МАЧІ» та чарівна ХРИСТИНА ПЕДЬ!

Шоу створюється прямо на очах глядачів руйнуючи стереотипне сприйняття симфонічної музики! Битва Оркестрів – це справжня подія, яка не залишить байдужим жодного слухача!

Організацією концерту займаються справжні професіонали своєї справи - концертно-продюсерська компанія MAGIC  BOX та компанія КВАРТАЛ-КОНЦЕРТ, а це означає, що шоу «БИТВА ОРКЕСТРІВ»  пройде на найвищому рівні!

Оркестри вже готуються, підготуйся і ти!!!