Switch On the Light

ukrainian indie rock wizards

Band Members:
Valentine Boyko - lead vocal, guitar
Eugeniy Kobzaruk - back vocal, keyboards, guitars
Eugeniy Krutogolov - bass
Igor Antonov - drums

В каждом человеке есть свет... Но вокруг него чересчур много тьмы. Мало кто может противостоять насилию современного потребительского общества... Люди забыли о главном... О душе!

Everybody has light inside. But there is too much darkness around. Not many people can resist the violence of modern customer society. People forgot about the main... About the soul...

СМИ о нас:

"Тим, хто ще не забув, що таке справжня жива музика, і вміє гідно оцінити професійних музикантів – людей, так би мовити, з талантом від Бога, варто зазирнути на концерт молодого прогресивного гурту «Switch on the light”. Ви побачите, як виглядають люди, які грають, співають, візуалізують, словом, створюють і відтворюють музику, бо просто не можуть інакше! Тексти пісень не пусті, як заведено у світі попси, а змістовні, висловлюють життєві принципи та душевні пориви молодих ідеалістів – ліриків, поетів. Однак щоб зрозуміти, що саме за принципи сповідують члени гурту, вам необхідно щонайменше володіти англійською мовою. Адже саме світову мову спілкування «лайти» обрали для своєї творчості. Якщо ж англійська не є вашою сильною стороною, все одно приходьте на концерт, адже проникливий голос вокаліста, «плач, сміх і тихі роздуми» музичних інструментів аж ніяк не залишать вас байдужими."


" Учасників Switch On! the Light не потрiбно представляти. Клавішник Євген Кобзарук грає в проекті Lama, барабанщик Ігор Антонов – в групі Н. Три. Вокаліст Вал Бойко – професійний актор театру і кіно. Бас гiтарист Євген Крутоголов- художник. «Група існує лише рік, і концертам до цієї осені ми не приділяли належної уваги. В основному писали пісні, яких вже накопичилося на альбом. Нам дуже хотілося б, щоб кожен слухач Switch On the Light вдумався в тексти пісень, хоч усі вони і англійською мовою, і ввімкнув світло всередині себе, свій внутрішній світ."

Ссылки на наше видео:
Концертное:
http://www.youtube.com/user/switchonthelight#p/a/u/1/tY1WI4Nru2o
Клип:
http://www.youtube.com/user/switchonthelight#p/a/u/0/WV9oI5WUSY4

Музыка:
http://sotlband.com/songs.html

Оф. сайт: http://sotlband.com

Группа на медиа ресурсах:

http://www.myspace.com/switchonthelightmusic
http://www.youtube.com/switchonthelight
http://www.lastfm.ru/music/Switch+On+the+Light