ДримбаДаДзига

ДримбаДаДзига - нова хвиля української етнічної музики.

Група «ДримбаДаДзига» створено у 2006 році у місті Києві за ініціативи бас-гітариста Олександра Новіченко. Участники колективу-музиканти з різних проектів, яких об'єднала спільна ідея створення етно-рок гурту з новим, потужним, креативним саундом.

За час свого існування «ДДД» відвідала велику кількість вітчизняних та європейських фестивалів,таких як «Країна мрій», «Славське Rock», «Підкамінь», «Трипільське коло», «Przystaneck Woodstock», «Piknik Reggae», та багато інших, де показала «сучасну» версію українського фольклору.

У 2008 році вийшов перший диск групи «Славське Rock 2007 Live». Це платівка яка була записана прямо на фестивалі і тому зберегла в собі неповторну енергетику живого виступу.

2010 рік для групи відрізняється певними досягненнями у творчому русі, та змінами у складі. Так у травні виходить перший студійний диск «ОГОооо!!!», над яким музиканти працювали дуже багато часу, намагаючись отримати бажаний результат. І ця робота не минула даремно,платівка набула багато теплих відгуків від слухачів, професійних музикантів, та музичних критиків.

Також майже одночасно відбулися зміни у складі групи. Трубач Сергій Соловій починає співпрацювати з гуртом «Гайдамаки» і замість його приходить молодий, але безперечно з великим потенціалом Антон Самутін. Зміна відбувається і у ритм-секції, Віталій Єрмак залишає гурт і до складу залучається Вітольд, барабанщик, який співпрацює з гуртом ТНМК. Місце Сергія Хіцуна займає жвавий і потужний гітарист Дмитро Козинець. Ці зміни відбуваються на краще, в групу вливається «свіжа кров» і вона продовжує рухатися далі, залучаючи все більше людей до прихильників української культури.

Склад групи:

Інна Прокопчук - вокал.
Олександр Новіченко - бас-гітара.

Антон Самутін - труба, бек-вокал.

Віктор Корженко (Вітольд) - барабани.

Дмитро Козинець - гітара, бек-вокал.